STONE AGE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

STONE AGE

Producent: Stone Age

Założona w 1991 roku firma Stone Age jest wiodącym producentem i eksporterem kamieni naturalnych z Indii i jest znana z wprowadzania wielu nowych kamieni i wykończeń. Gama płytek chodnikowych, podłogowych, ściennych i innych z epoki kamienia została wykorzystana na całym świecie w wielu prestiżowych projektach. Posiadając własne, najnowocześniejsze zakłady produkcyjne o powierzchni ponad 100 000 m² w trzech lokalizacjach w Indiach, nasze fabryki są wyposażone w najnowsze maszyny, które dają nam możliwość przetwarzania szerokiej gamy ofert, takich jak mozaiki, księgi ścienne, antyczne kamienie, piaskowane, ręcznie rzeźbione w naturalnym Kamienie takie jak piaskowiec, wapień, łupek, kwarcyt, marmur i granit. W uznaniu naszego ciągłego dążenia do doskonałości, rząd Indii corocznie przyznaje nam prestiżowe nagrody od 1997 roku. Posiadamy również akredytację ISO 9001:2015 i SA 8000:2014 przez TUV Rheinland, Niemcy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek