Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Niski kwietnik z kamienia naturalnego Stone Age Quadra Zobacz większe

Niski kwietnik z kamienia naturalnego Stone Age Quadra

KOD: 250sdstoneagequadra

ID: 238345

ProducentStone Age

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Stone Age Quadra

Niski kwietnik z kamienia naturalnego

Dane techniczne

szer.30 x dł.18 x wys.40 cm
szer.30 x dł.18 x wys.60 cm

Opis

Quadra to niska prostokątna donica wykonana z naturalnego kamienia.

Jeśli szukasz wspaniałej naturalnej donicy, jesteśmy pewni, że mamy dla Ciebie odpowiednią. Donice zrobią dramatyczne oświadczenie samodzielnie lub jako grupa 3 sztuk. Niektóre donice z piaskowca można przekształcić w fontanny.

Tagi

Epoka kamienia, Quadra, meble ogrodowe, donice, donice, donice z kamienia naturalnego, donice niskie, donice prostokątne

Napisz opinię

Niski kwietnik z kamienia naturalnego Stone Age Quadra

Niski kwietnik z kamienia naturalnego Stone Age Quadra

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek