Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wysoka sadzarka z kamienia naturalnego Stone Age LAKE BLUE Zobacz większe

Wysoka sadzarka z kamienia naturalnego Stone Age LAKE BLUE

KOD: 250sdLakeBlue

ID: 238359

ProducentStone Age

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Stone Age LAKE BLUE

Wysoka sadzarka z kamienia naturalnego

Dane techniczne

szer.24 x dł.12 x wys.35 cm
szer.30 x dł.18 x wys.50 cm
szer.40 x dł.24 x wys.65 cm
szer.40 x dł.26 x wys.80 cm

Opis

Lake Blue to prostokątna donica wykonana z naturalnego kamienia, dostępna w różnych rozmiarach.

Jeśli szukasz wspaniałej naturalnej donicy, jesteśmy pewni, że mamy dla Ciebie odpowiednią. Donice zrobią dramatyczne oświadczenie samodzielnie lub jako grupa 3 sztuk. Niektóre donice z piaskowca można przekształcić w fontanny.

Tagi

Epoka kamienia, meble ogrodowe, donice, donice, donice z kamienia naturalnego, donice wysokie, donice prostokątne, meble ogrodowe, donice, donice projektowe, podłogi zewnętrzne, obrzeża trawników, ogród i akcesoria ogród z kamienia naturalnego i akcesoria

Napisz opinię

Wysoka sadzarka z kamienia naturalnego Stone Age LAKE BLUE

Wysoka sadzarka z kamienia naturalnego Stone Age LAKE BLUE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek