SOLARIS TENDE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

SOLARIS TENDE

Producent: Solaris Tende

Solaris Tende projektuje i produkuje architekturę tekstylną oraz rolety wewnętrzne i zewnętrzne. W ostatnich latach przyczyniliśmy się do rozwoju tkanin technicznych spełniających specyficzne wymagania, takie jak ochrona przed nadmiernym światłem i ciepłem, optymalizacja komfortu akustycznego budynków, poprawa warunków bezpieczeństwa, łatwość obsługi i możliwość adaptacji systemów poprzez automatykę domową do każdego potencjalnego scenariusza użytkowania.

Nasze produkty są specjalnie przebadane, spersonalizowane i często specjalnie zaprojektowane, aby w pełni sprostać wymaganiom najbardziej innowacyjnych projektów.

Nasze rolety wewnętrzne, takie jak rolety, żaluzje plisowane i komórkowe (honeycell), przesuwne zasłony panelowe, zasłony drapowane, podwójne płótno ze zmiennym oświetleniem rolety zebra zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić nie tylko idealną integrację w wystroju wnętrza, ale także zapewnić z jednej strony najlepszy komfort świetlny, termiczny i akustyczny, az drugiej jak najlepszy prywatność i łatwość użytkowania warunki. Nasze żaluzje i zasłony zewnętrzne, takie jak rolety przeciwsłoneczne, markizy fasadowe, markizy werandy i świetliki lub markizy są zaprojektowane tak, aby zagwarantować długotrwałą trwałość i długotrwałą odporność na warunki atmosferyczne (słońce, wiatr, śnieg, promienie UV) oraz nasze produkty przeznaczone są do wkomponowania w projekt architektoniczny budynku. Szczególną uwagę przywiązuje się do najnowszych protokołów zrównoważonego rozwoju, takich jak LEED i ITACA.

Nasze fasady tekstylne są innowacyjne i często zintegrowane z markizami lub żaluzjami zewnętrznymi. Elementy te powstają zwykle w pierwszych etapach koncepcji projektu stanu surowego budynku. Niektórzy architekci, tacy jak Renzo Piano, uczynili z nich element fundamentalny. Fasady tekstylne dodają wartości do projektu i można je zintegrować nie tylko z żaluzjami, ale także z dekoracjami, projektami drukowanymi cyfrowo i napisami, a także oświetleniem LED.

Nasze składane lub zawijane ściany tekstylne spełniają potrzeby tworzenia dużych środowisk bardziej przyjemne

czy jest to sala konferencyjna, sala koncertowa, siłownia, showroom czy inne powierzchnie wystawiennicze, nasze ruchome ścianki tekstylne pozwalają na zmniejszenie przestrzeni lub jej rozdzielenie w celu bardziej elastycznego wykorzystania. Nasze tekstylne ściany mogą być zaprojektowane tak, aby poprawić akustykę, na przykład poprzez wysoką pochłanianie dźwięku lub dobrą jakość izolacji akustycznej.

Nasze wykonane na zamówienie tekstylne panele dźwiękochłonne integrują się z innymi dźwiękochłonnymi produktami, takimi jak rolety i zasłony lub ruchome tekstylne zasłony ścienne, aby zagwarantować dopasowane rozwiązanie i efekt akustyczny na najwyższym poziomie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek