ŻALUZJA PIONOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Żaluzja pionowa Solaris Tende VERTIRAMA Zobacz większe

Żaluzja pionowa Solaris Tende VERTIRAMA

KOD: 250sdsolaristendevertirama

ID: 237733

ProducentSolaris Tende

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Solaris Tende VERTIRAMA

Żaluzja pionowa

Dane techniczne

Su misura / Na zamówienie

Opis

Vertirama to żaluzja pionowa o wymiarach 127, 89, 66 mm.
Pionowe żaluzje w paski pozwalają na ustawienie listew w sposób, który reguluje ilość światła wpadającego do otoczenia. Listwy mogą być wykonane z miękkiej lub powlekanej tkaniny, pcv lub aluminium. Żaluzje z tkaniny, pcv i aluminium mogą być pełne lub z mikroperforacją, szczególnie odpowiednie do biur.

Tagi

Solaris Tende, Zasłony i żaluzje, Żaluzje pionowe, Żaluzje pionowe, Tkaniny Żaluzje pionowe, Aluminium Żaluzje pionowe, Metalowe Żaluzje pionowe, Plastikowe Żaluzje pionowe, PCV Żaluzje pionowe, TENDA VERTICALE, TENDA A STRISCIE VERTICALI, TENDA A LAMELLE VERTICALI

Napisz opinię

Żaluzja pionowa Solaris Tende VERTIRAMA

Żaluzja pionowa Solaris Tende VERTIRAMA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek