ROLETA PLISOWANA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prześwitująca plisowana roleta Solaris Tende Plexirama Zobacz większe

Prześwitująca plisowana roleta Solaris Tende Plexirama

KOD: 250sdsolaristendeplexirama

ID: 237711

ProjektantRemo Danieli
ProducentSolaris Tende

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Solaris Tende Plexirama

Prześwitująca plisowana roleta

Dane techniczne

Su misura / Na zamówienie

Opis

Zasłony plisowane Plexirama idealnie komponują się z nowoczesnym wystrojem. Rolety można montować blisko szyby poprzez wbudowanie ich w okno lub przed oknem. Rolety mogą być sterowane za pomocą linki lub mechanizmu sterującego łańcuszkiem lub za pomocą silnika 24 V. Tkanina może być metalizowana na zewnątrz, aby zapewnić lepsze odbicie światła i ciepła.

Tagi

Solaris Tende, Plexirama, Zasłony i żaluzje, Plisy, Plisy, Tkaniny plisowane, Sheer Plisy, Zintegrowane plisy

Napisz opinię

Prześwitująca plisowana roleta Solaris Tende Plexirama

Prześwitująca plisowana roleta Solaris Tende Plexirama

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek