SLAYER ESPRESSO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


SLAYER ESPRESSO

Producent: Slayer Espresso

Założona w 2007 roku firma Slayer to amerykański butikowy producent ekspresów do kawy, produkujący maszyny do rękodzieła z siedzibą w Seattle. Dołączył do Gruppo Cimbali Spa pod koniec 2017 roku, Slayer wyznacza wysokie standardy, aby rozwijać branżę kawy specjalistycznej dzięki profesjonalnym maszynom. Kierowana duchem przedsiębiorczości, pasją do prawdziwego rzemiosła i obsesją

najlepsze doznania kawowe dla baristy, technika i gościa. Jako projektant i producent rewolucyjnych ekspresów do kawy, Slayer wzbudził zainteresowanie wymagającej klienteli na całym świecie.

SLAYER, przykład projektowania i produkcji ekspresów do kawy

Slayer jest fundamentalnie związany z nowoczesnym designem dla gości, ergonomicznie brzmiącym dla profesjonalnego baristy , z super intuicyjnym interfejsem użytkownika. Slayer to maszyna dla wymagających kawoszy. Jego piękno i kunszt przykuwają uwagę. Co najważniejsze, kawa i bar flow są naprawdę wyjątkowe. Stworzony przez miłośników kawy dla miłośników kawy, wykonany ręcznie bez kompromisów w zakresie jakości, Slayer umiejętnie osiąga tylko jeden cel: MAKE COFFEE BETTER™.

Slayer jest laureatem nagrody „Best New Product People's Choice” od Specialty Coffee Association of America (Slayer Espresso Single Group) w 2015 roku – komercyjna maszyna znana z prestiżu na rynku mieszkaniowym. Przełomowy producent został również nagrodzony tytułem „Najlepszy nowy produkt na targach” na World of Coffee w Dublinie 2016. W uznaniu silnego wyczucia designu, kreatywności i luksusu firma otrzymała również nagrodę „Best Pop Up Booth Design'' dla SCA Expo Boston 2019 i ''Najlepszy luksusowy ekspres do kawy na świecie'' przyznany przez Luxury Lifestyle Award w 2020 r.

Slayer oferuje dwie różne serie, Steam i Espresso, wyposażone w profesjonalne ekspresy, które przygotowują kawę za pomocą ekskluzywnej technologii i projekt. Sztandarowy produkt, Slayer Espresso, oferuje kontrolę nad ekstrakcją dzięki opatentowanej kontroli szybkości przepływu i profilowaniu smaku. Slayer Steam to rozwiązanie dla biznesu o dużej objętości, który poszukuje idealnej równowagi między doskonałymi napojami a wydajnością.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek