SILLER TREPPEN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 45 elementów

SILLER TREPPEN

Producent: Siller Treppen

Schody z włoskim designem i niemieckim rzemiosłem wysokiej jakości dla klientów na całym świecie: „Robimy to, co kochamy i kochamy budować niezwykłe klatki schodowe”

Siller jest firmą rodzinną od 1958 roku. Siller Stairs zajmuje się projektowaniem schodów, produkcją i montażem dla klientów na całym świecie. Prowadzimy naszych klientów od pierwszego pomysłu na projekt, aż do gotowego i zamontowanego produktu. Niniejszym oferujemy szereg różnych usług, takich jak nasza usługa projektowa i studium wykonalności.

Oferujemy naszym klientom różne rodzaje klatek schodowych, takie jak współczesne projekty schodów, wykonane na zamówienie i zaprojektowane zgodnie ze specyficznymi wymaganiami projektu. Bardzo wykwintne są nasze szklane schody. Ponadto można znaleźć style od nowoczesnych schodów po klasyczne schody, schody wolnostojące i schody zakrzywione. Wykorzystujemy między innymi drewno, szkło, stal i beton. Nieustannie poszukujemy nowych materiałów i połączeń, aby nasze klatki schodowe unosiły się, były lżejsze i bardziej efektowne, były dziełem sztuki i urokliwym dla otoczenia.

Nasza filozofia schodów

Schody łączą „żywe” przestrzenie... dom tak samo jak w prestiżowej willi czy w budynku usługowym. Tym samym klatka schodowa, jako ważny element architektury i wystroju wnętrz, odzwierciedla styl życia i indywidualność mieszkańców. Materiały kładą nacisk na stosunek do życia: Drewno, kamień, stal czy szkło nadają artystycznym akcentom i odmieniają pomieszczenia.

Schody można nie tylko zobaczyć, ale także poczuć, usłyszeć i poczuć. Już na pierwszym kroku zauważysz, czy chodzisz komfortowo. Czy schody delikatnie skrzypią pod Twoimi stopami? Czy poręcz jest wygodna i ciepła? Tylko jakość sprawia, że schody stają się przyjemnym przeżyciem… dla wszystkich zmysłów. Wymaga to kompetentnych konsultacji i precyzyjnego planowania oraz wykwalifikowanego rzemiosła.

„Schody to nasze życie”... od 1958 roku firma Siller Stairs oferuje indywidualne rozwiązania schodów produkowanych ręcznie. Teraz pomaga nam w tym najnowsza technologia. Wyróżnia nas wysoki standard jakości, rzetelność i terminowość. Jesteśmy dumni, że możemy tworzyć projekty schodów dostosowane do Twoich konkretnych wymagań.

Więcej o Siller Stairs - Konstruktor schodów z miłością do dbałości o szczegóły

Schody to nasze życie! Od ponad 50 lat zajmujemy się produkcją schodów i wykonujemy schody szklane, drewniane oraz używamy stali do konstrukcji schodów pływających oraz różnych wykończeń jak mosiądz, złoto i srebro. Dbałość o szczegóły wyróżnia nas tak samo jak indywidualny projekt i dbałość o estetykę. Każde schody Siller są wyjątkowe i odpowiadają potrzebom i gustom klienta.

Oto krótki przegląd naszej historii: 1958 Założenie firmy Siller w Merano we Włoszech: latem poświęciliśmy się pracy stolarza , a zimą do budowy schodów. Od 1990 roku poświęciliśmy się wyłącznie budowie schodów i postrzegamy schody jako reprezentacyjny mebel, który nadaje budynkowi prawdziwą duszę Od 2000 roku sprzedajemy nasze schody na całym świecie i zaopatrujemy klientów na całym świecie.

Schody - Dzisiaj

Schody zyskują coraz większe znaczenie we współczesnej architekturze. Schody dawno temu wyślizgnęły się z niszy jedynej funkcjonalności i stały się wyrazem gustu i orientacji. Dzięki elementowi projektowemu „schody” możesz podążać za różnymi motywami materiałowymi, takimi jak „całe szkło” lub „cały beton”, oraz stylami, takimi jak nowoczesny, klasyczny, współczesny i orientalny, a także arabski. Zwłaszcza poprzez wybór szkła, betonu lub ekskluzywnego drewna można stworzyć purystyczne i eleganckie projekty schodów, które są jak magia dla twoich grzechów. Wiedząc, że schody są dla Ciebie tak samo ważne, jak dla nas, robimy wszystko, aby stworzyć schody do Twojej wyobraźni. Bo – tylko klatka schodowa nadaje budynkowi duszę –.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek