SILEN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów

SILEN

Producent: Silen

Silen to estoński producent założony ponad dekadę temu przez doświadczonych inżynierów, aby każdy mógł pracować bez zakłóceń w cichych i modułowych kabinach biurowych, idealnych do biur typu open space. Pierwsza generacja tych cichych przestrzeni została zaprezentowana na Targach Meblowych w Sztokholmie w 2007 roku. Cel jest prosty: oferować elastyczność, która zawsze utrzymuje maksymalną funkcjonalność produktu, rozwijając formę i styl w parze z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi.Produkty Silen Zarówno kabiny Silen Space, jak i Chatbox pomagają w rozwiązywaniu problemów związanych z organizacją przestrzeni do pracy: są idealnymi przegrodami między strefami pracy i relaksu, gwarantując, że każdy może się skupić, kiedy tego potrzebuje, a rozmowy telefoniczne czy spotkania nie będą zakłócać przepływu pracy członków zespołu. Ponadto są one zaprojektowane tak, aby pasowały do atmosfery każdego nowoczesnego biura i są wyposażone w system cyrkulacji powietrza z filtrem HEPA, który pomaga zachować koncentrację i filtruje 99,9% bakterii co minutę.

Zaangażowanie firmy Silen w zrównoważony rozwójFirma Silen pracuje nad wykorzystaniem więcej materiałów lokalnych, pochodzących z recyklingu iw pełni nadających się do recyklingu. W rzeczywistości produkty Silen wyróżniają się ekologicznie i ekonomicznie dzięki swojej trwałości i zastosowaniu materiałów, które są zgodne i spełniają najsurowsze dostępne przepisy

Ponadto modułowa konstrukcja strąków Silen pozwala na zmianę rozmiaru strąków, gdy zajdzie taka potrzeba, bez konieczności do wyrzucenia starego produktu na rzecz nowszego modułu, a fakt, że nie są one zabudowane na stałe, pozwala na łatwe przenoszenie ich z biura do innego poprzez toczenie ich na kółkach.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek