SENTAT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


SENTAT

Producent: Sentat

Sentat to nowy sposób na tworzenie i towarzyszenie przestrzeni publicznej dla wypoczynku, pracy i kultury. Żyjemy w ciągle zmieniającym się świecie, w którym innowacje i odkrywanie na nowo stały się stałymi czynnikami w naszym codziennym życiu. Sentat powstał z myślą o dostosowaniu się do tej zmiany i możliwości zaoferowania nowych, praktycznych, prostych rozwiązań. Ale przede wszystkim w celu uczynienia przestrzeni zbiorowych bardziej ludzkimi i towarzyskimi. Sentat tworzy bardziej dynamiczne, elastyczne przestrzenie towarzyskie dzięki unikalnym poduszkom i konsekwentnie opracował kolekcję wszechstronnych siedzeń przeznaczonych do przestrzeni publicznych i grup zbiorowych. Celem jest zbliżenie ludzi do siebie, zachęcanie do interakcji między nimi.

Siedziska do codziennego życia Poduszki Sentat łączą innowacyjność, prostotę i design. Sentat przyjmuje najprostsze kształty i koncepcje i stosuje do nich najwyższe standardy jakości. Jaki jest pożytek z awangardowego designu, jeśli nie idzie w parze z optymalną funkcjonalnością.

Zainspirowany tradycyjnymi poduszkami, koncepcja siedzenia ewoluowała, aby stworzyć wygodny, oryginalny, funkcjonalny i bardzo mocny produkt, jeszcze bardziej zwiększając użyteczność. idealny towarzysz w nowoczesnych przestrzeniach.

Gdzie? Kolekcje Sentat przeznaczone są do codziennego użytku, zachęcają do wypoczynku i kultury, ale także do uprzyjemniania czasu w pracy. Dlatego poduszki Sentat można znaleźć w przestrzeniach publicznych, takich jak sale lekcyjne, biblioteki, parki, tarasy, poczekalnie, lotniska, biura, sale konferencyjne.

Przestrzenie, przez które przepływają ludzie i są ze sobą połączeni, stają się punktami odniesienia, w których interakcja nabiera charakteru wiodącą rolę i stawia ludzi w centrum działania

Sentat to synonim odważnych, dynamicznych, wesołych miejsc. Czy to podczas relaksu, czy w bardziej profesjonalnym otoczeniu, jego siedzisko będzie źródłem interakcji. Bardziej towarzyskie miejsca dzięki oryginalnym kształtom i komponentom.

Nic nie jest bardziej odporne! Zabawny, elastyczny i bardzo mocny! Kolekcja siedzisk została opracowana tak, aby wytrzymać nawet najbardziej wymagające zastosowania.

Czy wewnątrz, czy na zewnątrz, poduszka Sentat poradzi sobie nawet z najbardziej intensywnym użytkowaniem i najtrudniejszymi codziennymi czynnościami

Odporna na wodę, ekstremalne temperatury i całkowicie ognioodporna. Co więcej, są całkowicie stabilne pod wpływem promieni UVA, co oznacza, że zachowują swój kształt i kolor przez cały okres użytkowania.

Ponadto poduszka Sentat jest tak łatwa w czyszczeniu, że nie wymaga konserwacji.

Kolor i więcej kolorów Siedziska Sentat to więcej niż dekoracyjne uzupełnienie, wkomponowujące się w przestrzenie pozwalające na bliższe zagnieżdżenie się z każdą klatką schodową, ławką, ścianą czy narożnikiem. Dostępna w dwunastu różnych kolorach i dostosowana do najbardziej wymagających obszarów, może być również w pełni dostosowana do indywidualnych potrzeb.

Dbamy o środowisko Sentat troszczy się o naszą planetę i chce dalej podążać w kierunku coraz bardziej zielonego świata.

Marka zminimalizowała wpływu swoich procesów produkcyjnych i jest w pełni zaangażowana w osiąganie coraz mniejszego zanieczyszczenia. Co więcej, poduszka Sentat podlega w 100% recyklingowi, a jej elementy stają się częścią nowych procesów i modeli.

Ponadto, Sentat zbadał najbardziej zaawansowany model trwałości, aby wydłużyć żywotność każdego elementu i zagwarantować, że przetrwa on próbę czasu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek