ROK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ROK

Producent: Rok

Tradycja doskonałości łącząca technologię i wzornictwo.

Historia Roku jest powiązana z historią Ronda, wiodącej firmy produkującej komponenty ze stali nierdzewnej dla sektora spożywczego. Tradycja doskonałości, która dzięki swojej konstrukcyjnej precyzji i wyrafinowanemu wyglądowi znalazła nowy obszar ekspresji w kuchniach na świeżym powietrzu: rewolucja w przestrzeniach na świeżym powietrzu, gdzie można teraz gotować tak, jakbyś był w domu.

Jakość, siła i piękno to cechy charakterystyczne R1 i R2, pierwszych dwóch modeli kuchni na zewnątrz pod marką Rok. Są to w pełni funkcjonalne, zaawansowane technicznie systemy o niepowtarzalnym wyglądzie, stworzone z myślą o trwałości nawet podczas ciągłego przebywania na zewnątrz w każdych warunkach pogodowych i klimatycznych. Kuchnie te spełniają najwyższe standardy i są przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów.

R1 i R2 są wykonane ze stali nierdzewnej AISI 304 lub AISI 316 o grubości 1 milimetra, zgodnie ze ścisłą logiką konstrukcyjną, która ma na celu uczynienie ich odpornymi z upływem czasu i na złą pogodę . Rama jest zbudowana z kwadratowych profili ze stali nierdzewnej połączonych ze sobą za pomocą opatentowanego systemu mocowania Rok, który zapewnia wyjątkowo solidną konstrukcję podstawy. Rozmiary wszystkich elementów kuchennych R1 i R2 umożliwiają łatwy transport i montaż nawet w najmniej dostępnych miejscach.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek