RILUXA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 323 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 323 elementów

RILUXA

Producent: Riluxa

W Riluxa jesteśmy oddanym zespołem ludzi z pasją do doskonałego projektowania łazienek. Produkujemy w pełni konfigurowalne meble łazienkowe z Corianu i innych ekskluzywnych materiałów najwyższej jakości. Nasze wysokiej klasy produkty łazienkowe obejmują wanny i brodziki, szafki pod umywalkę i baterie łazienkowe.

W Riluxa jesteśmy czymś więcej niż firmą sprzedającą produkty wysokiej jakości, zapewniamy również fachową wiedzę i indywidualne wsparcie, aby ożywić projekt Twojej łazienki. Współpraca z nami oznacza, że podczas całego procesu otrzymujesz osobiste wskazówki od zespołu, który zna swoje produkty od podszewki. Naszym zadaniem jest znalezienie najlepszego rozwiązania dla Twojego projektu. .

Wspieramy Cię w procesie twórczym

Szukasz czegoś niestandardowego? Możemy wykonać na zamówienie meble łazienkowe, umywalki, blaty toaletowe, wanny i brodziki zgodnie z Twoimi dokładnymi wymiarami. W końcu nie ma dwóch takich samych pomieszczeń, a projektanci często muszą pracować w ograniczonej przestrzeni lub pod dziwnymi kątami. To może być prawdziwe wyzwanie. Jak znaleźć wannę na małą przestrzeń? Co zrobić, gdy potrzebujesz wyjątkowo długiego blatu toaletki, aby pasował dokładnie od ściany do ściany? Jak twórczo wykorzystać niezręczną odrobinę dodatkowej przestrzeni? Rozumiemy wyzwania, z jakimi mierzą się architekci i projektanci i jesteśmy pewni, że możemy rozwiązać Twój problem. Jesteśmy po to, aby wesprzeć Cię w procesie twórczym. .

Przy tak wielu aspektach do przemyślenia, od projektu po instalację wodno-kanalizacyjną, chcesz mieć pewność, że zamawiane produkty są odpowiednie dla Twojej przestrzeni. Dlatego przed wysłaniem go do fabryki do produkcji dostarczamy rysunek techniczny przedstawiający dokładne wymiary i szczegóły dostosowanego produktu. Nasze meble łazienkowe są trwałe i są w pełni zmontowane. Całe wyposażenie zapewnia łatwą instalację.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek