SZAFKA POD UMYWALKĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Szafka wisząca z szufladami Riluxa RED Zobacz większe

Szafka wisząca z szufladami Riluxa RED

KOD: 250sdPuritymeuble2

ID: 229835

ProducentRiluxa

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Riluxa RED

Szafka wisząca z szufladami

Dane techniczne

Szerokość (cm) : 120cm - 240cm
Głębokość (cm) : 46cm - 55cm
Wysokość (cm) : 32cm

Umywalka/Lavabo : Ø 36cm

Opis

Na zamówienie
Podwójna umywalka
Wysokiej jakości hydrofug MDF, Seamless Corian®
1x2 szuflady
Wsporniki w zestawie

Stworzenie wymarzonej łazienki wymaga odpowiedniej łazienki meble uzupełniające wszystko inne. Wybierz między luksusowymi meblami łazienkowymi do zabudowy i wolnostojącymi, aby uzyskać eleganckie wykończenie magazynu.

O tej szafce podumywalkowej
Mądrze wykorzystaj swoją cenną przestrzeń w łazience i dodaj meble łazienkowe wykonane na zamówienie, aby uzyskać odpowiednie dopasowanie i wygląd. Dostosuj swoją szafkę łazienkową, wybierając długość, szerokość, głębokość, materiał, kolor i wewnętrzną szufladę, aby była wyjątkowa.
Wybór odpowiedniej toaletki wiszącej do nowej łazienki może być trudny, ale mamy idealną toaletkę ścienną z podwójną umywalką, która zapewni Ci pożądany wygląd. Zamontowany z 2 szufladami, nie musisz już martwić się o miejsce i przechowywanie.

Czerwony - Szafka podumywalkowa DuPont™ Corian®
Łatwe do czyszczenia dzięki gładkiej powierzchni, meble łazienkowe z MDF są idealnym wykończeniem, jeśli szukasz dla prostego, ale nowoczesnego wyglądu. Bezodpryskowe i wodoodporne umywalki i szafki łazienkowe z MDF są idealne dzięki specjalnej ochronnej powłoce lakieru. Nasze meble łazienkowe z MDF są nawet w kolorze Corian Glacier White, aby idealnie pasowały do Twojej umywalki Corian.

Tagi

RILUXA, Szafki podumywalkowe, Meble łazienkowe, Szafka podumywalkowa, Szafki podumywalkowe w stylu współczesnym, Szafki podumywalkowe z drewna, Szafki podumykowe z materiału Corian®, Szafki podumykowe z materiału kompozytowego, Szafki podumywalkowe z MDF, Szafki podumywalkowe z drewna, Kamień akrylowy Szafki podumywalkowe, Szafki podumywalkowe naścienne, Podwójna szafka podumywalkowa, Szafka podumywalkowa z szufladami

Napisz opinię

Szafka wisząca z szufladami Riluxa RED

Szafka wisząca z szufladami Riluxa RED

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek