SZAFKA POD UMYWALKĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Szafka pod umywalkę z szufladami Riluxa Square Zobacz większe

Szafka pod umywalkę z szufladami Riluxa Square

KOD: 250sdriluxasquare

ID: 229754

ProducentRiluxa

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Riluxa Square

Szafka pod umywalkę z szufladami

Dane techniczne

Szerokość (cm) : 120cm - 240cm
Głębokość (cm) : 46cm - 55cm

10024/10020 :Wysokość (cm) : 32cm
10023/10025: Wysokość (cm): 64cm

Umywalka/Lavello: 45cm x 30cm

Opis

Kwadratowy - Szafka podumywalkowa DuPont™ Corian® naścienna
Wykonana na zamówienie
Pojedyncza umywalka
Wysokiej jakości hydrofug MDF, bezszwowy Corian®
Wsporniki w zestawie

Warianty:
10024: 1x2 szuflady
10020: 1 szuflada
10023: 2x2 szuflady
10025: 2x1 szuflady

Dowolne Nowoczesna, minimalistyczna łazienka musi pozostać uporządkowana i świeża. Wybierz idealne meble łazienkowe, aby ulepszyć swoje łazienki, łazienki, szatnie i toalety i uwolnij wewnętrznego projektanta wnętrz.

MDF
Łatwe w czyszczeniu dzięki gładkiej powierzchni meble łazienkowe z MDF to idealne wykończenie, jeśli szukasz prostego, ale nowoczesnego wyglądu. Bezodpryskowe i wodoodporne umywalki i szafki łazienkowe z MDF są idealne dzięki specjalnej ochronnej powłoce lakieru. Nasze meble łazienkowe z MDF są nawet w kolorze Corian Glacier White, aby idealnie pasowały do Twojej umywalki Corian.

Dzięki naszym niestandardowym meblom łazienkowym otrzymasz piękny mebel, którego pragniesz, jednocześnie tworząc praktyczną przestrzeń. Nasze meble łazienkowe na wymiar można indywidualnie dostosować pod względem długości, szerokości, głębokości, materiału, koloru, a nawet dodania ukrytych szuflad.
Pięknie wykonana i wykończona szafka podumywalkowa z pojedynczą umywalką z 4 szufladami to idealny mebel łazienkowy, który uniesie łazienkę, nadając jej elegancki i nowoczesny wygląd.

Tagi

RILUXA, Kwadratowe, Szafki podumywalkowe, Meble łazienkowe, Szafka podumywalkowa, Szafki podumywalkowe w stylu współczesnym, Szafki podumywalkowe z drewna, Szafki podumywalkowe z materiału Corian®, Szafki podumywalkowe z materiału kompozytowego, Szafki podumywalkowe z MDF, Drewniane szafki podumywalkowe, Kamień akrylowy Szafki podumywalkowe, Szafka ścienna szafki, szafki podumywalkowe pojedyncze, szafki podumywalkowe z szufladami

Napisz opinię

Szafka pod umywalkę z szufladami Riluxa Square

Szafka pod umywalkę z szufladami Riluxa Square

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek