REX

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 57 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 57 elementów

REX

Producent: Rex

Rex stał się marką płytek podłogowych i ściennych Made in Italy dla profesjonalistów i konsumentów, którzy poszukują jakości i doskonałości. Ceramika artystyczna Rex oferuje szeroką gamę rozwiązań w zakresie wykończeń wewnętrznych i zewnętrznych, mebli i blatów roboczych. Firma, należąca do grupy Florim, reprezentująca doskonałość ceramiki, kładzie nacisk na dążenie do indywidualnej przyjemności poprzez piękno. Dzięki ceramicznym płytkom ściennym Rex łatwo jest stworzyć funkcjonalne i ponadczasowe przestrzenie bez uszczerbku dla estetyki i wysokiej jakości. Każda kolekcja Rex to najcenniejsze i najbardziej zmysłowe materiały, jakie natura ma do zaoferowania, umiejętnie dobrane przez fachowców. Konsumenci, którzy wybierają Rex, chcą otaczać się efektownymi, praktycznymi i trwałymi produktami. Ceramika artystyczna Rex może być wybrana ze względu na ozdobne żyłki i dekoracje, ucieleśniające esencję Made-in-Italy i styl haute couture wyróżniający się niezaprzeczalną jakością powierzchni i drobnymi szczegółami.

Ceramika Rex: wymiary, grubości, wykończeniaRex by Florim to linia płytek gresowych porcelanowych, która dzięki starannemu doborowi surowców i starannemu wykonaniu będzie charakteryzować każdą przestrzeń domową i profesjonalną. Płytki są dostępne w różnych grubościach i rozmiarach, od mozaiki po duże formaty często preferowane przez projektantów w celu stworzenia jednolitej powierzchni podłogi. Zgodnie z najnowszymi trendami, wykończenia Rex często przypominają inne materiały, takie jak cement, szlachetne marmury, drewno, metal, tkaniny, kamień i szkło. Rex przekłada te materiały na ceramikę, podnosząc ich walory i estetykę, jednocześnie oferując wszystkie zalety i cechy kamionki

są niezniszczalne, higieniczne i mogą być używane wszędzie, nawet na zewnątrz.

I Marmi di Rex to efekt marmuru płytki ścienne i podłogowe, które wyróżniają się na tle innych supergrafiką, żyłkowaniem, jasnością i mocnymi, ale harmonijnymi kolorami.

I Classici di Rex to wszechstronna i nowoczesna kolekcja gresu porcelanowego, która zmienia nastrój w zależności od interakcji płytek przestrzeń i światło. Kolekcja płytek ściennych obejmuje wybór 5 marmurów i 3 odcienie drewna, które można stosować wewnątrz i na zewnątrz

są idealne do odtworzenia atmosfery lat 50., ale mogą również mieć nowoczesny wygląd. 19 dostępnych rozmiarów zaczyna się od mini mozaiki aż do największego formatu 160x320 cm

występują w 2 dostępnych grubościach, 10 i 6 mm

prezentowana na Cersaie w 2019 roku kolekcja I Filati di Rex to wyjątkowy projekt z najlepszymi tkaninami Rubelli przetłumaczonymi na ceramikę. Dzięki 34 dostępnym fakturom i kolorom kolekcja oddaje poczucie wielowiekowego jedwabnego rzemiosła w mocnych, wielkoformatowych płytach ceramicznych, przypominających innowacyjne tkaniny – uwodzicielskie dla oka i przyjemne w dotyku. 3 dostępne formaty występują w pojedynczej grubości 6 mm, aby ożywić innowacyjne, ale wysoce spersonalizowane przestrzenie o najbardziej zróżnicowanych nastrojach.

Konserwacja ceramiki Rex Podstawowymi czynnikami przy wyborze dowolnego materiału wykończeniowego są praktyczność i konserwacja. Rex by Florim proponuje wyłącznie najwyższej jakości gresy porcelanowe, które są odporne i łatwe w czyszczeniu zgodnie z zaleceniami producenta. „Codzienne sprzątanie” to tradycyjne i najczęstsze czyszczenie podłóg i ścian, które wymagają stałej dbałości o higienę. Obejmują one odkurzanie kurzu i brudu oraz mycie lub czyszczenie neutralnymi lub rozcieńczonymi produktami alkalicznymi zalecanymi przez Florim. Przy codziennej pielęgnacji powierzchnie Florim, w przypadku linii Rex, nie ulegną zniszczeniu. Zalecane jest stosowanie ciepłej wody, słabo zasadowych detergentów oraz specjalnych produktów na powierzchniach naturalnych. W przeciwieństwie do tego, należy unikać produktów zawierających woski lub inne substancje, które mogą pozostawiać powierzchowne filmy i zagrażać naturalnym wykończeniom.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek