PROGRESS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

PROGRESS

Producent: Progress

PROGRESS jest lokalnym liderem na rynku produkcji prefabrykatów betonowych oraz wznoszenia obiektów w solidnej konstrukcji.

Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu PROGRESS jest obecnie jednym z największych producentów prefabrykatów betonowych we Włoszech. Nienaganna jakość i profesjonalna obsługa od zawsze były znakiem rozpoznawczym firmy.

Zgromadzone przez pokolenia know-how oraz ciągłe inwestycje w najnowocześniejsze technologie sprawiają, że PROGRESS jest kompetentnym i rzetelnym partnerem. Koncentracja firmy na wydajności i jakości oraz jej ukierunkowanie na klienta pozwalają na umocnienie pozycji lidera rynkowego PROGRESS w Południowym Tyrolu i na całym obszarze północno-włoskim.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek