PROFILATI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

PROFILATI

Producent: Profilati

Risale Trafilerie Emiliane SpA, później przekształcona w Profilati SpA, została założona w 1977 roku w Fossatone di Medicina koło Bolonii, była pierwszą spółką Grupy Profilati, która powstała.

W krótkim czasie dzięki strategicznej polityce inwestycyjnej i silne, stałe dążenie do innowacji technologicznych, firma stała się liderem w sektorze wyciskania aluminium we Włoszech.

W 1990 roku, w wyniku ciągłego popytu przemysłowego, druga spółka Grupy, Trafilerie Emiliane Sud SpA , powstała w Basciano, w prowincji Teramo. Ta nowa firma była w stanie natychmiast stać się punktem zwrotnym w doskonałości w dziedzinie wytłaczania, opierając się i korzystając z know-how Profilati i jej zaawansowanych systemów produkcyjnych.

Dziś Grupa Profilati jest uważana za europejski punkt odniesienia dla wytłaczania i obróbki aluminium, dysponując wyjątkowym know-how technologicznym i systemami produkcyjnymi, które należą do najbardziej wyrafinowanych i nowoczesnych w branży.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek