PRESTO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 39 elementów

PRESTO

Producent: Presto

Dzięki swojemu know-how, PRESTO stało się niewątpliwym światowym liderem w zakresie innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań do kontroli wody w zbiorowiskach. Kiedy André Patient założył PRESTO w 1927 roku, do którego wkrótce dołączył jego brat Lucien, obaj mężczyźni mieli tylko jeden pomysł, aby zaoferować rozwiązania, które pozwolą oszczędzać wodę w przestrzeni publicznej. Ich pierwszym wynalazkiem, prawdziwym geniuszem, był kran z wyłącznikiem czasowym, a następnie setki innych rozwiązań w zakresie baterii, z których większość została opatentowana.

Od wynalazku do wynalazku, PRESTO stało się liderem w projektowaniu i produkcji baterii i akcesoriów dla urządzenia sanitarne w obiektach komunalnych, zakładach opieki zdrowotnej i laboratoriach. Kontynuując to pragnienie innowacji, staramy się oferować produkty, które zachęcają do kontroli zużycia wody, dostępu dla osób niepełnosprawnych oraz zgodności z normami BHP.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek