PIVATO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

PIVATO

Producent: Pivato

Założona w 1969 roku jako zakład stolarski i skupiająca się na oferowaniu i dostarczaniu klientom produktów wysokiej jakości, od ponad 25 lat Pivato projektuje i produkuje drzwi wewnętrzne. Elegancki design, ręczne wykonanie, szeroki wybór rozwiązań na zamówienie to cechy, które czynią te drzwi wewnętrzne ważnym elementem każdego domu. Rodzina Pivato wytwarza wszystkie swoje produkty wyłącznie we Włoszech, zachowując i podtrzymując żywą pasję i kulturę drewna, zachowując cenną tradycję rzemieślniczą i know-how.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek