PAOLELLI GARDEN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 116 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 116 elementów

PAOLELLI GARDEN

Producent: Paolelli Garden

W 1950 roku rodzina Paolelli zaczęła współpracować z kilkoma mistrzami rzemiosła, którzy byli ekspertami w tworzeniu artystycznych, ręcznie robionych artefaktów ogrodowych. Dzięki tej współpracy w Rignano Flaminio (Rzym) powstaje firma Italgarden, która przez lata ugruntowała swoją pozycję na całym świecie dzięki najwyższej jakości swoich produktów, w której całe doświadczenie, pasja i artystyczna żyła pracowników. Podążając za różnymi ewolucjami w sferze korporacyjnej, w 2005 roku powstała firma Paolelli Garden srl, która prezentuje się na rynku z marką i produktami oficjalnej linii handlowej niezmienionymi poziomami wartości i jakości, które zawsze były znane i cenione na całym świecie. world.

Paolelli Garden srl składa się z wykwalifikowanej kadry techników i współpracowników, którzy swoimi kompetencjami i umiejętnościami umożliwili firmie nawiązanie stabilnych i ciągłych relacji z klientami na rynku krajowym i międzynarodowym. Wraz z własną produkcją kamienia odtwarzanego nasza firma oferuje również podobne produkty, takie jak wazony z terakoty i włókniny, zapewniając klientom szeroką i różnorodną ofertę. Wspaniałe doświadczenie połączone ze sprawną organizacją zorganizowaną w Paolelli Il giardino w celu realizacji szybkich dostaw nawet niewielkich ilości w dowolne miejsce i o każdej porze roku. Paolelli Garden, uważny na aktualne trendy w meblach ogrodowych, oferuje kolekcję od klasycznego do współczesnego, dzięki czemu Twoje ogrody i tarasy będą ekskluzywne i poszukiwane.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek