NURITH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

NURITH

Producent: Nurith

FINESTRE NURITH jest wiodącą firmą w produkcji drzwi i okien o ekskluzywnym i eleganckim designie oraz wysokiej jakości, wszystkie Made in Italy.

Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu i wiedzy zdobytej w czasie i poprzez doświadczenie , możemy zaoferować okna i artykuły uzupełniające, takie jak okna, drzwi balkonowe, panele, drzwi wejściowe i rolety, wszystkie wyjątkowe i ekskluzywne, które wzbogacają i czynią Twoje otoczenie wyjątkowym, zapewniając dobrą izolację od ciepła i zimna, gwarantując pewną oszczędność energii . Co więcej, nasze okna mają zawsze wysoki poziom izolacji akustycznej, która wytłumi wszelkie hałasy, gwarantując doskonały poziom komfortu akustycznego, a także klimatycznego.

Finestra FINESTRE NURITH zawsze koncentrowała swoją filozofię firmy na wartościach, które nadal są częścią jej styl i wizerunek: innowacyjność, dobór materiałów, obsesyjna precyzja i dbałość o szczegóły, inwestycje w technologie, dywersyfikacja produktów, wartości, które wciąż kształtują strategiczne i operacyjne wybory, które FINESTRE NURITH stosuje na co dzień, aby zadowolić swoich klientów.FINESTRE NURITH korzysta z usług wysoko wyspecjalizowanego personelu, od sprzedawców po dealerów, od monterów po projektantów, aby oferować produkty i usługi, które czynią nasze produkty wyjątkowymi i niezawodnymi, stanowiąc długoterminowe rozwiązanie. Nasza dynamika i asortyment pozwalają również na zaspokojenie wszelkich wymagań i wymagań klientów prywatnych, deweloperów i techników.

FINESTRE NURITH mocno zakorzenia się w umiejętnościach rzemieślniczych naszych pracowników, co pozwala nam tworzyć produkty wysokiej jakości jak również tworzenie personalizacji czy tworzenie produktów na miarę, od wyboru koloru, po detale takie jak okucia, uchwyty czy nawet dobór wymiarów i kształtów.

Więc na co czekasz, wejdź "DOM OKIEN", NURITH!

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek