NUOVA OXIDAL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

NUOVA OXIDAL

Producent: Nuova Oxidal

Jakość i design to podstawowe zasady produktów Nuova Oxidal, dynamicznej firmy, która na przestrzeni lat zdobyła znaczącą rolę w sektorze akcesoriów do szkła hartowanego i nie tylko. Uważna uwaga na potrzeby rynku i nowe trendy architektoniczne przyczyniły się do powstania nowych serii produktów.

Produkcja jest obecnie podzielona na trzy sektory:

Nuova Oxidal

akcesoria do szkła hartowanego

Vetra & Tensyon System

akcesoria do punktowego szklenia strukturalnego i szkła architektonicznego

Mini

akcesoria do zabudowy stoisk działowych wewnętrznych, sklepowych i wyposażenia

Nuova Oxidal, dzięki bogatemu doświadczeniu gromadzonemu przez lata, pełni rolę partnera projektowego swoich klientów, wspierając ich m.in. każdy etap rozwoju i koncepcji pomysłu, aż do wykonania projektu na zamówienie, spełniającego określone wymagania.

Nuova Oxidal pełni tym samym kluczową rolę jako konsultant, zapewniając wsparcie techniczne w zakresie produktów, rodzajów szkła, procesów do realizacji i wdrażamy tak, aby uzyskać najlepsze rozwiązania dla każdego rodzaju konstrukcji szklanej.

Produkty gwarantują wysokie parametry techniczne i wysoką jakość w całości Made in Italy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek