NIKARI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 65 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 65 elementów

NIKARI

Producent: Nikari

Nikari Oy, założona w 1967 roku, jest producentem zrównoważonych produktów do drewna o wyjątkowej jakości. Produkujemy meble drewniane oraz meble na wymiar z lokalnego drewna certyfikowanego do obiektów użyteczności publicznej jak i domów prywatnych. Nasz założyciel - mistrz stolarzy, projektant Kari Virtanen współpracował z największymi fińskimi architektami i projektantami, takimi jak Alvar Aalto i Kaj Franck. Przez dziesięciolecia jego determinacja, aby skoncentrować się na drewnie i jego ekologicznych korzyściach, dała nam ogromną wiedzę na temat fińskiego drewna i materiałów do obróbki powierzchni, takich jak oleje, woski i mydła.

Warsztat Nikari znajduje się w pięknej, wyjątkowej wiosce Fiskars w południowo-zachodniej Finlandii , w najstarszym warsztacie maszynowym w kraju.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek