MP

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MP

Producent: MP

MP to wiodąca toskańska firma w branży przetwórstwa tekstyliów, która wyróżnia się profesjonalizmem, doświadczeniem, przygotowaniem technicznym oraz szczególną wrażliwością na trendy rynkowe. Aktywna od ponad 60 lat, z biegiem czasu zdobyła wiodącą rolę, specjalizując się w produkcji tkanin powlekanych i związanych z nimi wykończeń, oferując szeroką gamę przedmiotów szczególnie cenionych w dziedzinach Interior Design, Contract, Nautical, Outdoor oraz Fashion.Badania stylistyczne i różnorodność produkcji, mocne strony MP MP to firma o międzynarodowej renomie i jedna z najważniejszych firm w branży. Produkcja rozwijana jest na wydziałach wyposażonych w zaawansowany technologicznie park maszynowy zarządzany przez wykwalifikowaną i stale aktualizowaną kadrę. Ciągłe badania stylistyczne i dbałość o trendy rynkowe pozwalają nam stale rozwijać i aktualizować nowe faktury i nowe kombinacje kolorystyczne, aby uzyskać zawsze świeżą i urzekającą ofertę. Dzięki własnej propozycji z kolekcją artykułów / wariantów zawsze dostępnych w magazynie, MP oferuje możliwość zaspokojenia specyficznych potrzeb poprzez spersonalizowane kreacje i opracowanie niepublikowanych artykułów, ekskluzywnych wzorów i kolorów na życzenie.

Linia produkcyjna MP MP produkuje we własnych zakładach setki rodzajów skór syntetycznych i innowacyjnych tkanin technicznych w całości Made in Italy. Produkcja rozwijana jest na wydziałach wyposażonych w zaawansowany technologicznie park maszynowy zarządzany przez wykwalifikowaną i stale aktualizowaną kadrę. Produkcja MP koncentruje się na tkaninach powlekanych, szczególnie odpowiednich dla sektora meblarskiego oraz tkaninach flokowanych głównie na opakowania. Do tego dochodzą produkty, zarówno powlekane, jak i flokowane, do galanterii skórzanej, obuwia, okuć i artykułów technicznych, zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Standardowej produkcji towarzyszy chęć i umiejętność zaspokojenia niestandardowych potrzeb poprzez opracowywanie na żądanie niepublikowanych produktów, ekskluzywnych projektów i kolorów, co prowadzi do identyfikacji MP jako doskonałego partnera do współpracy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek