MONDIART

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

MONDIART

Producent: Mondiart

MONDiART to firma zlokalizowana w Holandii specjalizująca się w tworzeniu przedmiotów dekoracyjnych, elementów artystycznych, obrazów i grafik. Narodził się około 30 lat temu, kiedy pewien założyciel postanowił sprzedać kilka obrazów od drzwi do drzwi ze swoim rowerem. Z wypracowanych zysków kupował nowe i odsprzedawał

powtarzał tę operację w kółko, aż powstała prawdziwa firma. Dziś, po tylu latach, nowe pokolenie prowadzi firmę z salonem wystawowym o powierzchni 1500 m2, w którym wystawiane są płótna, lustra, AluArt, AcrylicArt, Liquid Gloss ® Art, Tekstylia ścienne, Poduszki, Dywany artystyczne, Ramy, Zmienne ramki artystyczne i wiele innych. Firma jest dumna ze swoich korzyści „inspirowanych światem, wyprodukowanych w Holandii”, ponieważ projektuje, rozwija i wytwarza wiele swoich produktów w warsztacie w Eindhoven o powierzchni 1500 m2. Coraz więcej artykułów dotyczy gospodarki o obiegu zamkniętym, takich jak Art Frames. W 100% nadające się do recyklingu, wykonane z 66% butelek PET i zadrukowane biodegradowalnym atramentem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek