MINIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MINIKI

Producent: Miniki

miniki to pierwszy system kuchenny, który po użyciu zamienia się w podwyższony kredens. Nie ma tam nic, co mogłoby zdradzić faktyczną funkcję tego mebla. A więc zaskoczenie jest jeszcze większe, gdy w pełni funkcjonalna kuchnia odsłania się po jej otwarciu. Wszystkie wymagania kuchni są uporządkowane w najmniejszej przestrzeni. A przestrzeń jest często na wagę złota.

Dostępne są różne moduły, aby spełnić wszystkie indywidualne wymagania. Moduły te można łączyć, aby zaspokoić wszystkie gusta, zapewniając w ten sposób idealną kuchnię do wszystkich celów. Od mini-kuchni do aneksów kuchennych lub w pełni wyposażonej kuchni jadalnej – to sprawia, że miniki jest elastycznym, wszechstronnym, wielofunkcyjnym systemem kuchennym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek