LIAH DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

LIAH DESIGN

Producent: Liah Design

Liah tworzy meble i akcesoria na taras i do ogrodu o elastycznej i lekkiej nieważkości, aby w nieskomplikowany sposób cieszyć się domem. Pasja Liah do projektowania pozwala postrzegać taras i ogród jako nierozerwalnie splecioną symbiozę przestrzeni życiowej, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

To Ty, Twoje życie i Twoja historia, Ty, Twoja rodzina, Twoi przyjaciele tworzycie dom , scena dla najpiękniejszych chwil, wspaniałych uroczystości, głębokich rozmów i cennych chwil tylko dla Ciebie. Meble i akcesoria Liah chcą dać Ci swobodę zabawnego projektowania oazy dobrego samopoczucia, aby po prostu być sobą.

JAKOŚĆ I PASJA

Jakość i zrównoważony rozwój na krótkich dystansach

kwestia bliska sercu Liah. Firma stawia na zrównoważony rozwój poprzez długowieczność i wybiera wyłącznie materiały najwyższej jakości z produkcji europejskiej. Liah chce, abyś kupował swoje meble i dodatki z czystym sumieniem, zapewniając, że będziesz się nimi cieszył przez wiele lat. Niestrudzona pasja Liah do poszukiwania nowych, zrównoważonych, naturalnie wyglądających materiałów, które przeciwstawiają się wiatrowi i pogodzie, a jednocześnie cieszą się ożywianiem wnętrz. Dąży do tego, aby wszystkie nasze opakowania były przyjazne dla środowiska i aby odległości transportu były jak najkrótsze. Każdego dnia zbliża się trochę do tego celu.

PRODUKCJA

Każdy produkt LiAH, aż do kroju, pochodzi z biura projektowego w Szwajcarii i jest misternie wykonywany ręcznie w manufakturze w małej wiosce na Węgrzech. Liah jest regularnie na miejscu, aby sprawdzić jakość i warunki pracy, ponieważ współpracuje z partnerami, a nie z anonimowymi dostawcami. Swoim zakupem wspierasz łańcuch wartości godziwej od przędzy do gotowego produktu dzięki Pozdrowienia ze Szwajcarii Made FOR YOU w Europie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek