LD SEATING

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 239 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 239 elementów

LD SEATING

Producent: LD Seating

LD Seating to czeska firma rodzinna założona w 1993 roku, producent zaprojektowanych mebli biurowych i uznawana za lidera tej branży w Europie Środkowej. Firma eksportuje krzesła obrotowe, sofy i fotele na cały świat. Większość produktów projektowana jest przez czeskich lub włoskich projektantów (Filip Streit, Baldanzi i Novelli, Orlandini). Filozofia LD Seating opiera się na wprowadzaniu wygodnych i ergonomicznych siedzeń do formalnych przestrzeni biurowych oraz tworzeniu modnego i inspirującego środowiska pracy. Nasze produkty przeznaczone są do biur, open space’ów i stref lounge, ale mogą być również stosowane w kawiarniach, restauracjach i rezydencjach.

Ponadczasowy design i precyzyjna praca ręczna Połączenie niepowtarzalnego designu i wysokiej funkcjonalności jest typowe dla wszystkich naszych produktów. Wierzymy, że diabeł tkwi w szczegółach. Dlatego nasze produkty wyróżniają się niewielkimi różnicami - np. mocniejsza konstrukcja niż zwykłe lub ukryte mechanizmy krzeseł obrotowych.

LD Seating słynie z precyzyjnego obszycia i szycia swoich wyrobów. Pracownia szwalnia i tapicerowania to serce LD Seating. Choć automatyzacja produkcji jest w wielu branżach oczywistością, nadal wierzymy w niezastąpiony czynnik ludzki. Mimo, że mamy minimalistyczny design, to przy szyciu, a następnie tapicerowaniu mebla trzeba wykonać tysiąc mikroskopijnych ruchów, aby wszystko dobrze pasowało. I z tego powodu nie możemy obejść się bez starannej i precyzyjnej pracy ręcznej naszych szwaczek i tapicerów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek