LALABONBON

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

LALABONBON

Producent: Lalabonbon

Ekscentryczny i szykowny, dynamiczny i żywy. Vintage powraca na centralne miejsce dzięki kolekcji Lalabonbon. Kreatywna reedycja autorstwa projektantki Cristiny Zanni dodaje wyrazistego i nowoczesnego charakteru oryginalnym włoskim modelom z lat 50. i 60., łącząc urzekający rytm kolorów i graficznych tekstur z wyrafinowanymi metalami i wykwintnymi tkaninami. Lalabonbon wywodzi się ze szczególnego spotkania współczesnej kreatywności z oryginalnymi modelami mebli z lat 50. i 60., przechowywanymi w cennych archiwach włoskiej firmy produkcyjnej Cifsa. Kreatywna projektantka Cristina Zanni, zakochana we włoskim stylu vintage, na nowo projektuje wykończenia i materiały, łącząc eklektyczną paletę przeplatających się aksamitów z intensywnymi kolorami i gęstymi tonami, z teksturami od czarno-białych geometrii po klasyczne rodzaje tkanin, takie jak tartan , pied de poule, książę Walii i bez kości. Z tego połączenia rodzi się dynamiczna i współczesna kolekcja, która intryguje i uwodzi, w której każdy model zmienia się i ubiera sam, by trzymać się różnych klimatów otoczenia i stylu. Każdy produkt Lalabonbon jest w całości wytwarzany we Włoszech przez doświadczonych rzemieślników, które przywracają do życia nieużywane już procesy produkcyjne i robocze, odrzucone przez nowe tendencje, takie jak wykonanie fajki w celu uzyskania charakterystycznej stylistyki, typowej dla stożkowa nogawka z lat 50. lub detale butów z miedzi i mosiądzu. Każdy przedmiot jest wykonany ręcznie, podobnie jak spawy i szczotkowane metalowe wykończenia

dlatego każdy element jest wyjątkowy. Niedoskonałości spawów i tonacje kolorystyczne są śladem rękodzieła i należy je traktować jako wartość świadczącą o sposobie realizacji opartym na tych samych technikach produkcji stosowanych w przeszłości. Witamy w świecie lalabonu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek