LA SEGGIOLA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 49 elementów

LA SEGGIOLA

Producent: La Seggiola

LA SEGGIOLA to firma z północnych Włoch specjalizująca się w dostarczaniu wysokiej jakości mebli: stołów, krzeseł, taboretów i foteli dla sektora mieszkaniowego i kontraktowego. Urodzony na początku lat sześćdziesiątych niedaleko Mediolanu, w sercu Brianzy, znanej przez wszystkich jako ojczyzna mebli. Na początku lat dziewięćdziesiątych firma została przejęta przez rodzinę Passador, która rezygnuje z funkcji prostego hurtownika i rozwija w pełni swój potencjał. Nowy administrator, Passador Vittorio, wspiera swoją pasję do wyposażenia poprzez nieustanną pracę badawczo-rozwojową: dzięki współpracy i umiejętnościom rzemieślników z Brianzy i Veneto tworzy linię własnych produktów. Mieszanka designu, funkcjonalności i jakości, która znajduje odzwierciedlenie we wszystkich produktach krzesła.

Pasja jest motorem tej rodziny, Vittorio jest kierowcą-ekspertem, który znacząco przyczynia się do rozwoju i sukcesu firmy. Znaczącą w tych latach pracę w zarządzaniu dostawcami, tworzeniu katalogów, zarządzaniu i rozbudowie sieci sprzedaży poprzez agentów i detalistów.

Dzięki intuicji i doświadczeniu Vittorio opracowuje kompletny i zaawansowany katalog dedykowany dla sprzedawców mebli i dystrybuowane przez sieć wyspecjalizowanych agentów.

LA SEGGIOLA: historia i ewolucjaFirma rozwija się iw 2003 roku tworzy nową siedzibę w Lissone, nadal działającą siedzibę: marka jest dystrybuowana w całych Włoszech, a produkty są doceniane za doskonałą jakość / cenę. W 2012 roku powstała nowa jednostka mająca na celu poszerzenie asortymentu gotowych do dostawy produktów i szybkie zaspokojenie wymagań klientów.

Obrót zagraniczny rośnie wykładniczo, firma dobiera personel w języku ojczystym oraz ekspertów w zakresie mebli, eksponuje swoje produkty na Targi Meblowe w Paryżu oraz w Dubaju i są dystrybuowane w wielu krajach zagranicznych. W 2017 roku została zainaugurowana nowa struktura, Unit 3, dedykowana do zarządzania eksportem.

Od 1992 roku firma stale się rozwija. Nie przestaje się rozwijać i zaskakiwać.

La Seggiola opracowuje Katalog Kontraktów Bazując na swoim trzydziestoletnim doświadczeniu, w 2019 roku La Seggiola opracowuje nowy katalog "Kontrakt" poświęcony wyposażeniu hoteli, barów i restauracji.

Misja na przyszłość jest rozwój sektora Ho.Re.Ca we Włoszech i za granicą, dzięki produkcji certyfikowanych i homologowanych produktów do użytku kontraktowego, które mogą być produkowane z dostosowanych tkanin i wykończeń. Pasja Vittorio do branży meblarskiej została przekazana jego synowi Erikowi, obecnemu dyrektorowi firmy, młodemu i przedsiębiorczemu człowiekowi biznesu, który dorastał jako dziecko w kontakcie z rzemieślnikami z Brianzy, ekspertami od drewna, metalu i tapicerki meble . Historia rzemiosła, nieustannie ewoluującego w doskonałej równowadze między tradycją a nowymi trendami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek