KLEOS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów

KLEOS

Producent: Kleos

Kleos jest młodą, prężną i dynamiczną firmą, skoncentrowaną na biurze, opracowującą rozwiązania wyposażenia i struktury przestrzenne zaprojektowane tak, aby przetrwały w czasie, łamiąc banalne zwyczaje i nieefektywne adaptacje.

Meble biurowe Biuro można porównać do samochodu: funkcjonalne jak prawdziwe narzędzie pracy powinno być. Biuro to miejsce, w którym produkty, usługi i wyniki są opracowywane z coraz większą szybkością i wydajnością. Pozornie cały czas ewoluuje, w rzeczywistości jego skład z biegiem czasu niewiele się zmienił. Modalności, potrzeba, naciskana przez nacisk technologiczny i innowacyjny, muszą się dostosować. Przedsiębiorca, a także profesjonalista i menedżer „wykorzystuje” swoje biuro do projekcji swojego wizerunku, nadając mu dynamiczną, profesjonalną lub elegancką i wydajną aurę. Nawiązując do tego kontekstu, Kleos modeluje formy swoich kreacji, czy to krzesła czy biurka, meble czy stoły, by zadowolić każdego klienta, nawet najbardziej rygorystycznego i wymagającego.

Kleos to synonim wysokiej jakości Kleos łączy szwajcarską precyzję z najlepszymi kreatywność i gust włoskich projektantów, aby dostarczać precyzyjne, wysokiej jakości produkty, eleganckie i odpowiednie dla każdego środowiska. Obecnie stale powiększająca się oferta Kleosa obejmuje ponad czterdzieści modeli krzeseł biurowych, sal konferencyjnych i recepcji, linię podłóg technicznych. Reprezentacyjną kolekcją jest z pewnością seria Kleos BB600, linia siedzisk gościnnych lub konferencyjnych. Serce Kleosowej elegancji, smaku i wartości czasu w codziennym kontakcie. Kręte linie zachęcają do relaksu, wyrafinowany projekt, który dopasowuje się do każdego otoczenia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek