KALFIRE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 52 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 52 elementów

KALFIRE

Producent: Kalfire

Kalfire to holenderski projektant i konstruktor wysokiej jakości współczesnych kominków elektrycznych, gazowych i opalanych drewnem. Firma została założona w 1981 roku przez rodzinę van Melick w Belfeld w holenderskiej prowincji Limburgia. Pomimo rozwoju firmy na przestrzeni lat, Kalfire nigdy nie zatracił swojego rodzinnego etosu. Znajduje to odzwierciedlenie w jej silnym zaangażowaniu na rzecz klientów, dystrybutorów i produktów, a także w długoterminowej wizji, która napędza ciągłe innowacje.

W 2010 roku Beijko van Melick przejął firmę od swoich rodziców. Pod jego kierownictwem Kalfire dalej rozwijał swoją wizję projektowania, inżynierii, łatwości użytkowania i wydajności zamkniętych kominków gazowych i opalanych drewnem, wzmacniając swoją pozycję lidera w tej dziedzinie. Kalfire często wyznacza trendy na rynku dzięki przełomowym innowacjom zarówno pod względem technologii, jak i stylu.

Dzięki 40-letniemu doświadczeniu Kalfire łączy wiedzę i wydajność międzynarodowej firmy z uczciwością, dostępnością i ciepłem firmy rodzinnej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek