ISOMI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 69 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 69 elementów

ISOMI

Producent: Isomi

Wielokrotnie nagradzane meble recepcyjne Isomi prezentują oryginalne brytyjskie wzornictwo w połączeniu z niezrównanymi możliwościami produkcyjnymi. Oferując kompletne rozwiązanie dla recepcji i przestrzeni publicznych, pionierskie systemy mebli modułowych firmy Isomi wykonane z materiałów litych powierzchni sprawiają, że specyfikacja mebli recepcyjnych jest bezproblemowa i opłacalna.

Zaprojektowane przez Paula Croftsa, standardowe, gotowe komponenty Isomi są dostosowane do szerokiej gamy zastosowań, od biura handlowego, edukacji i opieki zdrowotnej po wypoczynek i nie tylko. W związku z tym Isomi wyznacza nowy standard w produkcji mebli.

Pracując na całym świecie, doświadczony zespół Isomi zapewnia, że każdy indywidualny projekt jest dostarczany z najwyższym poziomem wydajności i obsługi klienta. Isomi dostarcza spójne rozwiązania o wszechstronności, która pozwala na nieograniczone zastosowanie.

To jest Isomi.

Isomi została założona w 2011 roku przez Nicka Welsha, Jenny Davies i Paula Croftsa wraz z debiutem lad recepcyjnych Kin Collection. Nick i Jenny byli w czołówce rozwoju branży powierzchni litych w Wielkiej Brytanii i Europie przez ponad dwadzieścia lat, kiedy poznali Paula, uznanego projektanta produktów i wnętrz oraz założyciela Paul Crofts Studio. Cała trójka szybko odkryła wspólną świadomość, że na rynku brakowało kluczowego rozwiązania: mebli recepcyjnych, które były zaprojektowane, łatwe do określenia i stworzone przy użyciu materiałów i procesów produkcyjnych najwyższej jakości. Wspólna wizja zupełnie nowego rodzaju rozwiązania w zakresie mebli modułowych doprowadziła do powstania koncepcji Isomi.

Teraz z powiększającym się i doświadczonym zespołem zlokalizowanym w dedykowanym studiu w dzielnicy Clerkenwell w centrum Londynu i programem wprowadzania nowych produktów w metalu, betonu i solid surface, Isomi to wielokrotnie nagradzana marka, która produkuje elastyczne systemy mebli modułowych, aby sprostać różnorodnym wymaganiom szerokiego grona klientów na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek