RECEPCJA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Biurowa lada recepcyjna Solid Surface Isomi UMI Zobacz większe

Biurowa lada recepcyjna Solid Surface Isomi UMI

KOD: 250sdisomiumi

ID: 201197

Rok produkcji2020
ProjektantPaul Crofts
ProducentIsomi

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Isomi UMI

Biurowa lada recepcyjna Solid Surface

Dane techniczne

Umi I
S700 x G550 x W1185mm

Umi II
S1500 x G700x W1100mm

Opis

Wykonany z litej powierzchni z opcjonalnym dębowym miejscem do przechowywania i powierzchnią roboczą, Umi wygodnie mieści się w każdym współczesnym otoczeniu, zarówno jako pojedynczy element, jak i seria.
Dostępne z kółkami Umi można również dostosować za pomocą półprzezroczystego brandingu.

Funkcje
Nie wymaga instalacji
Kółka, półprzezroczyste logo i zintegrowany ekran dostępne jako opcje
Dostępna powierzchnia do przechowywania i robocza w kolorze dębu lub litego powierzchnia
Zarządzanie kablami w standardzie

Tagi

Isomi, Paul Crofts, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Recepcje, Recepcje biurowe, Sale konferencyjne i poczekalnie, Recepcje, Recepcje biurowe, Recepcje z materiałów kompozytowych, Kamień akrylowy Recepcje, Recepcje Solid Surface, Recepcje z materiałów kompozytowych, Kamień akrylowy Recepcje biurowe, Recepcje Solid Surface Office, punkt informacyjny

Napisz opinię

Biurowa lada recepcyjna Solid Surface Isomi UMI

Biurowa lada recepcyjna Solid Surface Isomi UMI

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek