STOJAK MULTIMEDIALNY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stojak na monitory multimedialne Solid Surface Isomi SINGLE Media Unit Zobacz większe

Stojak na monitory multimedialne Solid Surface Isomi SINGLE Media Unit

KOD: 250sdisomisinglemediaunit

ID: 201185

ProjektantPaul Crofts
ProducentIsomi

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Isomi SINGLE Media Unit

Stojak na monitory multimedialne Solid Surface

Opis

Media Unit jest produkowany jako solidna powierzchnia, co zapewnia każdemu elementowi bezszwowe, bardzo trwałe wykończenie, które jest idealne do obszarów ciężko pracujących. Dostępne w wersji pojedynczej lub podwójnej, te ergonomiczne jednostki są wyjątkowo przyjazne dla użytkownika i mogą obsługiwać wszystkie pakiety IT, zarówno standardowe, jak i na zamówienie.
Cechy:
- 21-calowy ekran dotykowy na podczerwień z komputerem w standardzie
- Dostępny w ciągu 4-6 tygodni

Tagi

Isomi, Paul Crofts, Media Unit, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stojaki multimedialne, Stojaki multimedialne, Materiały kompozytowe Stojaki multimedialne, Kamień akrylowy Stojaki multimedialne, Stojaki multimedialne Solid Surface

Napisz opinię

Stojak na monitory multimedialne Solid Surface Isomi SINGLE Media Unit

Stojak na monitory multimedialne Solid Surface Isomi SINGLE Media Unit

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek