GRIDIRON GRIGLIATI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GRIDIRON GRIGLIATI

Producent: Gridiron Grigliati

GRIDIRON SpA to nowoczesna i dynamiczna firma specjalizująca się w produkcji, sprzedaży i dystrybucji krat technicznych surowych, ocynkowanych, malowanych, ze stali nierdzewnej, ogrodzeń i bram, blach i pokryw włazów, krat kanałowych z betonu wibrowanego, żelbetu i polimerobetonu

wycieraczki

wpusty syfonowe, rynny szczelinowe i odpływy podłogowe ze stali nierdzewnej z wbudowanym spadkiem oraz wiele innych wyrobów i akcesoriów dla budownictwa i ogólnie.

Solidność i dokładne wykończenie spotkały się z rosnącym uznaniem zadowolonych klientów za usługę oraz jakość naszej filozofii działania, ponieważ produkty GRIDIRON są obecne na całym terytorium kraju poprzez działanie kapilarne, terminowe i sprawdzone przez gęstą sieć agentów i dystrybutorów obsługiwanych przez naszą flotę pojazdów.

Działa na rynku od 1979 roku, GRIDIRON rozwija swoją działalność w pięciu obszarach na około 30 000 mkw. i zatrudnia około 150 osób, w tym pracowników i współpracowników.

GRIDIRON zbudował swój rozgłos i reputację dzięki poprawności i rzetelności w odniesieniu do pracy własnej i innych

Z tych i tysiąca innych powodów odkryjesz, że stając się naszymi partnerami, GRIDIRON jest liderem na rynku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek