GRAN TOUR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

GRAN TOUR

Producent: Gran Tour

Grand Tour srl, wiodąca firma w sektorze mebli łazienkowych, wywodzi się z rzemieślniczego biznesu szklarskiego, który istnieje od początku 900 roku i który ewoluował przez lata i pokolenia pod uważnym przewodnictwem rodziny Iamunno. Kompleks przemysłowy składa się z 30.000 metrów kwadratowych (8.000 miejsc siedzących), które są fabryką i budynkiem biurowym.

Zakład oprócz historycznego przemysłu szklarskiego, stolarskiego i montażowego, odnowiony i unowocześniony przy użyciu najnowszych dostępnych technologii, może pochwalić się nową robotą sprzęt do poliestrowania i lakierowania wraz z wysoce profesjonalną i wyspecjalizowaną kadrą.

Zawsze świadomy postępu naukowego w branży, Grand Tour stara się wykorzystywać w produkcji swoich łazienek najlepsze na rynku technologie i najwyższą jakość materiały, aby sprostać wyzwaniom coraz bardziej konkurencyjnego rynku.

Firma jest w stanie zaproponować nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, które charakteryzują się dużą elastycznością kompozycji oraz innowacyjnym i eleganckim designem, aby otoczyć łazienkę atmosferą spokoju i wyciszenia , przekształcając go w przyjemne miejsce codziennego życia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek