FREIFRAU

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 279 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 279 elementów

FREIFRAU

Producent: Freifrau

Mebel do siedzenia Meble to miejsce spokoju, miejsce do dobrego samopoczucia – a także miejsce, w którym ludzie gromadzą się i spotykają. Krótko mówiąc, to ulubione miejsce. Cała filozofia marki FREIFRAU MANUFAKTUR jest poświęcona kultywowaniu tego szczególnego uczucia, poczucia przybycia. Chodzi o stworzenie ulubionego miejsca, które pozostanie ulubionym. Dlatego Freifrau produkuje meble do siedzenia tylko najwyższej jakości, elementy, których wysokiej jakości rękodzieło jest widoczne i których klasyczny design z pewnością przetrwa każdy trend.

Freifrau Manufaktur została założona w 2012 roku przez Hansjörga Helwega w Lemgo w Nadrenii Północnej Westfalii. Od tego czasu stał się jednym z czołowych niemieckich producentów luksusowych mebli do siedzenia zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym. Produkty można znaleźć wszędzie, od domów po restauracje i hotele, sklepy i salony, a nawet w miejscach publicznych. Niezależnie od tego, gdzie się znajdują, produkty Freifrau sprawiają, że ludzie czują się jak w domu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek