ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


FREIFRAU MANUFAKTUR Amelie | Armchair High with central leg Zobacz większe

FREIFRAU MANUFAKTUR Amelie | Armchair High with central leg

KOD: 200sd129249

ID: 378976

ProducentFREIFRAU MANUFAKTUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Wraz z Amelie projektanci Birgit Hoffmann i Christoph Kahleyss położyli kamień węgielny pod kolekcję Freifrau Manufaktur. Model Amelie w unikalny sposób łączy wysoki komfort siedzenia z wyraźnymi liniami, które zostały zredukowane do niezbędnego minimum, co podkreśla otaczająca je skórzana lamówka. Z modelu krzesła, który jest dostępny z podłokietnikami do połowy, wysokimi i bez podłokietników, opracowano dalsze warianty. Rodzina Amelie obejmuje teraz ławkę Amelie, różne stołki o różnych wysokościach siedziska i oparcia, fotel wypoczynkowy Amelie z dopasowaną otomaną oraz fotel Amelie Executive. We wszystkich wariantach materiały okładek na przód i tył można dowolnie łączyć. Ręcznie wykonane pikowanie w romby jest dostępne na życzenie dla wszystkich modeli z rodziny Amelie. Ramę można również wybrać zgodnie z osobistym gustem: różne drewniane ramy lub pełne wdzięku stalowe ramy. Amelie – nowoczesna i jednocześnie ponadczasowa klasyka.

Wyraźne linie, niezrównany komfort
Amelie reprezentuje dyskretny, doskonały design, a jednocześnie jest imponująco zmienny.
Skorupa siedzenia jest w pełni tapicerowana cennymi tkaninami lub elegancką skórą, podczas gdy przód i tył mogą być pokryte różnymi materiałami dla jednego -swoisty wygląd. Możesz również wybrać ramę tego krzesła zgodnie z własnymi upodobaniami: elegancki dąb bejcowany w różnych kolorach lub wdzięczną ramę ze stali malowanej proszkowo. Orurowanie wizualnie zarysowuje kształt siedziska i oparcia, dodatkowo podkreślając spójne linie w całym projekcie, który wywodzi się z pióra Birgit Hoffmann i Christopha Kahleyssa. Wersja fotela jest idealnym uzupełnieniem zwykłego modelu Amelie, z wysokimi podłokietnikami zapewniając jeszcze większy komfort. Ułożone razem wokół stołu, dwie wersje tworzą estetyczną odmianę.

Szerokość: 53 cm
Wysokość: 84 cm
Głębokość: 58 cm
Wysokość siedziska: 47 cm
Wysokość podłokietników: 69 cm

Napisz opinię

FREIFRAU MANUFAKTUR Amelie | Armchair High with central leg

FREIFRAU MANUFAKTUR Amelie | Armchair High with central leg

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek