DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ręcznie wykonany dywanik wełniany Freifrau TENZIN Zobacz większe

Ręcznie wykonany dywanik wełniany Freifrau TENZIN

KOD: 250sdfreifrautenzin

ID: 187428

Rok produkcji2019
ProjektantBirgit Hoffmann
ProjektantChristoph Kahleyss
ProducentFreifrau

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Freifrau TENZIN

Ręcznie wykonany dywanik wełniany

Dane techniczne

ok. 4 - 4,5 kg/m²

Opis

Podczas gdy wszystkie prace projektowe pochodzą z Freifrau , za produkcję odpowiada producent dywanów Jan Kath. Firma Kath z siedzibą w Bochum w Zagłębiu Ruhry ma dedykowany zespół ds. procesów zarządzających wszystkimi etapami zaopatrzenia i produkcji w nepalskich warsztatach kontraktowych firmy.

Dywany są wykonane wyłącznie z najlepszych naturalnych materiałów, takich jak tybetańska wełna, jedwab i włókna pokrzywy, ręcznie obrabianych technikami, które sięgają tysiącleci; z ponad 155 000 kpsm (węzłów na metr kwadratowy), cztery projekty Nyima , Tenzin , Lahara i Dawa są renderowane jak fotografie cyfrowe o wysokiej rozdzielczości.

Tagi

Freifrau, Birgit Hoffmann, Christoph Kahleyss, Klejnoty podłogowe, Dywany, Tekstylia i dywaniki, Dywan, Dywany w stylu współczesnym, Dywany z tkanin, Dywany wełniane, Dywany jedwabne, Dywany prostokątne, Dywany niestandardowe, Dywany ręcznie robione

Napisz opinię

Ręcznie wykonany dywanik wełniany Freifrau TENZIN

Ręcznie wykonany dywanik wełniany Freifrau TENZIN

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek