FHIABA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów

FHIABA

Producent: Fhiaba

Wszystkie produkty Fhiaba obejmują zestaw wartości i know-how. Nasze modele są produkowane we Włoszech i wyróżniają się wyrafinowanym designem, wykończeniami ze stali nierdzewnej, szeroką gamą i niezliczonymi możliwościami personalizacji. Wykorzystujemy wyselekcjonowane materiały i najlepsze technologie, aby sprostać najbardziej wymagającym wymaganiom konserwacji żywności i wina. Fhiaba wyróżnia się jako luksusowa marka w sektorze AGD.

Historia

W ciągu 35 lat rodzina Baron stworzyła wysokie standardy produktów, których nikt inny na świecie nie przekroczył. W latach 70. ta rodzinna firma rozpoczęła produkcję pierwszych lodówek przemysłowych, kładąc podwaliny pod najbardziej wszechstronną gamę urządzeń do profesjonalnej, wysokowydajnej konserwacji żywności i wina, dzięki najbardziej innowacyjnym technologiom dostępnym w tamtym czasie i starannie zaprojektowanym do najdrobniejszych szczegółów. Z biegiem lat asortyment był dalej rozszerzany w celu zaspokojenia potrzeb restauracji, piekarni i cateringu komercyjnego

Doświadczenie zdobyte w produkcji i przetwarzaniu stali nierdzewnej wraz z dogłębną znajomością wymagań profesjonalnych kuchni doprowadziły do powstania awangardowa profesjonalna kuchnia, charakteryzująca się innowacyjnym i funkcjonalnym wzornictwem oraz uznaną niezawodnością i solidnością. Seria ta jest zgodna z najbardziej rygorystycznymi europejskimi normami w zakresie bezpieczeństwa, higieny i niezawodności.

Pasja do konserwacji żywności i know-how rozwinięte w sektorze przemysłowym zachęciły drugie pokolenie rodziny Baron do stworzenia marki Fhiaba. Marka, która przenosi wydajność, technologię i jakość profesjonalnego sprzętu do domowego środowiska.

Międzynarodowa kuchnia

Wyróżniające cechy produktów Fhiaba zostały docenione przez niektórych z najważniejszych międzynarodowych producentów kuchni, do tego stopnia, że dziś Fhiaba posiada liczne współpraca z wiodącymi markami.

Fiaba rozwinęła rozległą sieć dystrybucji z silną obecnością na rynku międzynarodowym, która obejmuje znaczny procent jej sprzedaży. Politykę rozszerzania dystrybucji wspiera obecność na targach i wydarzeniach poświęconych najlepszy włoski i międzynarodowy design.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek