EQUIPE CERAMICAS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EQUIPE CERAMICAS

Producent: Equipe Ceramicas

Wizją EQUIPE jest bycie wiodącą firmą w sektorze małych formatów, dostarczającą wartość dodaną przy dużym obciążeniu projektowym, realnym zaangażowaniu wobec klienta oraz przejrzystości, bliskości i elastyczności, które sprawiają, że EQUIPE jest firmą na miarę swoich czasów i stale się rozwijającą .

EQUIPE CERAMICAS SL założona 27 września 1999 r. powstała, aby sprostać wymaganiom rosnącej niszy rynkowej obstawiającej dekoracyjne obramowania.

W ciągu zaledwie pięciu lat od powstania firma EQUIPE stała się niekwestionowanym liderem na rynku krajowym i międzynarodowym granice rynku i zaczęły rosnąć przychody i zwiększać bazę klientów. W 2005 roku firma zaczęła koncentrować swoje wysiłki na płytkach ściennych małego formatu i rozpoczęła proces zmian w zakresie produktu i strategii biznesowej.

EQUIP zatrudnia obecnie ponad 100 pracowników, a jej główne rynki znajdują się w Europie i Ameryce Łacińskiej, stając się kluczem kraje kraj Hiszpania, Włochy, Francja, Wielka Brytania i Niemcy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek