CAGIS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

CAGIS

Producent: Cagis

Historia Cagisa zaczyna się dawno temu: dorastali w świecie outdooru w Piacenzy, wciąż będącej siedzibą firmy. Zdobyte z dnia na dzień doświadczenie pozwoliło firmie ozdabiać ogrody i tarasy domów prywatnych oraz otwarte przestrzenie w miejscach publicznych i hotelach meblami i prestiżowymi konstrukcjami. Kreatywność w projektowaniu i elegancja konstrukcji zewnętrznych charakteryzują działalność Cagis. Kształtując tradycyjne i najnowocześniejsze materiały i technologie oraz osobiście zajmując się projektowaniem, produkcją i montażem wszystkich swoich kreacji, mogą zaoferować każdemu klientowi usługę „pod klucz”. Dla Cagis „życie na świeżym powietrzu” jest motywem przewodnim codziennej pracy, aby nadać kształt i elegancję każdemu pragnieniu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek