BT GROUP

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


BT GROUP

Producent: BT Group

Wiodąca firma, produkty doskonałości, historia i filozofia najlepszej przedsiębiorczości wyprodukowane we Włoszech: to esencja Grupy BT. Dzięki doskonałemu kunsztowi firma była w stanie oddać rzemieślnicze dziedzictwo w służbie innowacji smakowej, odpowiadając na ewolucję stylu i potrzeby najbardziej aktualnych trendów na rynku. Harmonijny i funkcjonalny design, nowoczesny komfort i minimalne efekty specjalne, proste i wyjątkowe zapewniają maksymalną użyteczność przestrzeni zewnętrznych, które charakteryzują wszystkie markizy marki BT Group.

Pergole i markizy do ekskluzywnego wyglądu zewnętrznego

Każdy namiot, pergola i vela jest dostępny w wielu wariantach, z możliwością opracowania ekskluzywnych kształtów, dopasowanych na miarę. Custom made jest integralną częścią DNA firmy, wizytówką zdolności projektowych i produkcyjnych, wyznacznikiem nieskończonej żywotności i postępu. Staranny dobór użytych materiałów, kontrola faz produkcyjnych sprawiają, że Grupa BT jest nie tylko wybór jakości, ale symbol statusu, który sublimuje produkt „100% made in Italy”.

Podstawą filozofii firmy jest dbałość o design w kreacjach połączona z wykorzystaniem ekologicznych materiałów, które gwarantują znaczną oszczędność energii, ale przede wszystkim zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska. Grupa BT to wartościowa firma, która nie pomija włączenia zaangażowania etycznego i społecznego w ramach własnych celów biznesowych. W rzeczywistości wspiera kilka inicjatyw sportowych i społecznych, a z czasem uruchomiła ważne synergie z największym symbolem doskonałości.

Wytrwałości, pasji i efektywności zawsze towarzyszy obecność Grupy BT na rynku światowym, na którym innowacyjność i ciągły wzrost zorientowany jest na utrzymanie zaufania klienta.

Historia Grupy BT

Tożsamość firmy jest nieuchronnie związana z ideą MARZENIA, PROJEKTU, który rozpoczął się na początku lat pięćdziesiątych i nadal jest realizowany. cele rynkowe.

Podobnie jak najlepsze włoskie historie, męski POMYSŁ zamienił się w mały warsztat rzemieślniczy w centrum Monzy, w sercu produkcyjnej dzielnicy Brianzy po drugiej wojnie światowej.

Tak więc, pierwsza firma podstawowa działalność dotyczyła tapicerki i mebli tapicerowanych, która była impulsem w gospodarce, która znalazła podatny grunt w sektorze, który nieuchronnie miał się rozwijać.

W latach siedemdziesiątych produkcja przesunęła się z tego specyficznego sektora do ochrony przeciwsłonecznej i od tego momentu firma rozpoczęła ważny proces rozwoju, aż w 1982 roku przekształciła się w przemysł z fabryką w Lesmo. Czas płynął, a biznes trwał przez dwa pokolenia, zdobywając wiedzę i doświadczenie MĘŻCZYZN-PRZEDSIĘBIORCÓW, którzy ukształtowali historię Grupy BT.

Od lat osiemdziesiątych drugą generacją DREAMERS-DOERS kieruje Aristide Radaelli, odpowiedzialny za ostatnią ekspansję firmy w zakresie linii rynkowej i doskonałości produktów. Zaawansowany technologicznie dział przemysłowy zajmuje powierzchnię około 7 000 mkw. Wyposażona jest w najnowocześniejszy park maszynowy, ultranowoczesny system lakierniczy wykorzystujący ekologiczne farby proszkowe oraz salon wystawowy o powierzchni 2200 mkw.

Na początku lat 90-tych Radaelli miała kolejną szczęśliwą inspirację, dzięki której firma postanowiła stworzyć własną odlewnię, osiągając tym samym pionową integrację całego procesu produkcyjnego paneli aluminiowych.

W ciągu ostatnich 20 lat Grupa BT z powodzeniem stawiała czoła stale zmieniającemu się rynkowi i stale wykorzystywała najlepsze trendy w branży. Ekspansja zarówno we Włoszech, jak i na całym świecie jest bezpośrednią konsekwencją postępu korporacyjnego bez granic i ważnych nakładów na TECHNOLOGIĘ, BADANIA, INWESTYCJE i WZMOCNIENIE POTENCJAŁU LUDZKIEGO.

Grupa BT, systemy ochrony przeciwsłonecznej Made in Italy

Produkty Grupy BT są w całości wyprodukowane we Włoszech, wyraz jakości, stylu i prestiżu gwarantowany z biegiem czasu. Staranny dobór materiałów i kontrola podczas procesu produkcyjnego sprawiają, że Grupa BT jest nie tylko wyborem jakościowym, ale symbolem statusu, który wychwala produkt „100% Made in Italy”. skupienie się na projektowaniu i stosowaniu materiałów przyjaznych dla środowiska, które gwarantują niezwykłą oszczędność energii, ale przede wszystkim redukują zanieczyszczenie środowiska. Zielona filozofia BT Group zakłada codzienne działania i decyzje: firma oferuje szeroką gamę kolorów RAL i korzysta z najlepszych marek tkanin chroniących przed słońcem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek