BONGIO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

BONGIO

Producent: Bongio

Firma bongio, urodzona w 1936 roku jako prawdziwy włoski producent baterii, zawsze skupiała się na jakości technologicznej i wyrafinowanym wzornictwie swoich produktów, oferując gamę baterii i armatury z najnowocześniejszymi procesami produkcyjnymi, materiałami i praktyczność.

Firma posiada również własny dział chromowania i powlekania kolorami, co zwiększa wartość produkcji Bongio. Bongio od wielu lat produkuje luksusowe krany i armaturę, słynące z wyrafinowanego wzornictwa i najwyższej jakości materiałów, co jest gwarancją pierwszorzędnych produktów i wiecznie trwałych produktów autentycznie Made In Italy. Przez lata wiele osób przyczyniło się do rozwoju i sukcesu firmy swoimi pomysłami i zaangażowaniem.

Bongio szczyci się 79-letnim doświadczeniem i współpracą z wieloma projektantami, co pozwoliło im rozszerzyć styl Bongio na łazienka, nadając jej dystyngowaną tożsamość, na jaką zasługuje najbardziej intymny pokój w domu. Z wizją przyszłości, ale świadomym znaczenia przeszłości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek