BATERIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bateria umywalkowa ścienna 3-otworowa, mosiężna Bongio Acquacarica Zobacz większe

Bateria umywalkowa ścienna 3-otworowa, mosiężna Bongio Acquacarica

KOD: 250sd63540

ID: 164571

Rok produkcji2016
Projektantfederico rossi
ProducentBongio

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Bongio Acquacarica

Bateria umywalkowa ścienna 3-otworowa, mosiężna

Opis

Bateria umywalkowa ścienna Acquacarica 194 mm. rynna.

Klucz do wszechstronności: łatwa w obsłudze kolekcja pojedynczych klamek z praktycznym i poręcznym otwieraniem kluczyka. Kilka kolorów dostępnych w tej kolekcji pozwala puścić wodze fantazji przy wyborze elementów wyposażenia kuchni i łazienki i sprawić, że ACQUACARICA stanie się niekwestionowaną gwiazdą przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych o współczesnym wyglądzie.

Tagi

Bongio, federico rossi, Acquacarica, baterie umywalkowe, baterie umywalkowe, baterie umywalkowe, baterie umywalkowe w stylu współczesnym, baterie umywalkowe metalowe, baterie umywalkowe z mosiądzu, baterie umywalkowe 3-otworowe, baterie umywalkowe naścienne

Napisz opinię

Bateria umywalkowa ścienna 3-otworowa, mosiężna Bongio Acquacarica

Bateria umywalkowa ścienna 3-otworowa, mosiężna Bongio Acquacarica

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek