KRAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Mosiężna wylewka sufitowa z lustrem Bongio Bowling Zobacz większe

Mosiężna wylewka sufitowa z lustrem Bongio Bowling

KOD: 250sd877+38030/R

ID: 164579

Rok produkcji2006
ProducentBongio

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Bongio Bowling

Mosiężna wylewka sufitowa z lustrem

Opis

Wylewka do kręgli + lustro prostokątne 600x350 mm.

Wyrafinowany i nieformalny: Kontrastujące kolory powierzchni podkreślają żywy i ekskluzywny charakter BOWLING. Podstawowe linie i eleganckie wykończenia w czarnym chromie i różowym złocie idealnie pasują do projektów aranżacji wnętrz o wyrafinowanym uroku i współczesnym wyglądzie.

Tagi

Bongio, Bowling, Wylewki krany, Łazienkowe, wylewki, Współczesny styl Wylewki krany, Metalowe wylewki krany, Mosiężne wylewki krany, Wylewki do zlewozmywaków, Wylewki sufitowe krany

Napisz opinię

Mosiężna wylewka sufitowa z lustrem Bongio Bowling

Mosiężna wylewka sufitowa z lustrem Bongio Bowling

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek