BMI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


BMI

Producent: BMI

Po połączeniu firm Icopal i Redland, BMI jest jedynym w Wielkiej Brytanii i Irlandii producentem rozwiązań dla dachów spadzistych i płaskich, dzięki czemu jesteśmy wyjątkowo przygotowani do wspierania wszelkich nowych lub remontowanych projektów dachowych.

Od wstępnych dyskusji aż do końcowego znaku off, dostarczamy kompleksowe rozwiązania i wsparcie, które są tworzone na zamówienie, aby przekraczać oczekiwania:

Doświadczenie w zakresie specyfikacji każdego dachu

Produkcja i dostawa

Wiodące w branży szkolenia

Wsparcie lokalnych projektów

Z ponad 180-letnim doświadczeniem doświadczenie w branży, dostarczamy innowacyjne systemy dachowe i hydroizolacyjne - zaprojektowane, aby zmienić sposób życia i pracy ludzi. Zapewnia schronienie, ochronę i spokój zarówno architektom, dekarzom, właścicielom budynków i domów. Nasi oddani eksperci pomagają w projektowaniu i rozwiązaniach projektowych, poradach technicznych i informacjach o produktach zarówno dla projektów mieszkaniowych, jak i niemieszkalnych.

BMI UK & Ireland jest częścią BMI Group, największej firmy zajmującej się dachami i hydroizolacją w Europie, ze znaczącą obecnością w Azja i Afryka. Łączy jedne z największych i najbardziej zaufanych nazwisk w branży, takich jak Redland, Icopal, Decra, Rosemary i Anderson.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek