BLU BATHWORKS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 78 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 78 elementów

BLU BATHWORKS

Producent: Blu Bathworks

Założona w 2009 roku firma Blu Bathworks® to kanadyjski nowoczesny dom projektowy + producent z siedzibą w pięknym Burnaby w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie.

Założony przez projektanta Michaela Gottschalka firma Blu Bathworks zawdzięcza swój ciągły rozwój swojej filozofii projektowania opartej na produkcji odważnych architektonicznych naczyń łazienkowych która równoważy formę i funkcję oraz elastyczną strategię biznesową, która optymalizuje dostawy.

Współpracując z uznanymi projektantami i luksusowymi fabrykami w Europie, Blu Bathworks szybko osiągnęła wysoki poziom zarówno pod względem estetyki, jak i struktury projektu. Dzięki temu firma oferuje bogatą i unikatową ofertę produktową, opartą na zasadach wzorniczych łączących estetykę i najnowszą technologię.

Blu oferuje kompletne, nowoczesne rozwiązanie łazienkowe, w pełni certyfikowane na rynek północnoamerykański, wraz z katalogiem obejmującym wanny wolnostojące, zlewozmywaki, brodziki, armatura, systemy prysznicowe, toalety i bidety, meble + akcesoria - wszystko zaprojektowane do pracy w harmonii lub jako samodzielne elementy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek