BLAT POD UMYWALKĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Pojedynczy blat umywalkowy z blu∙stone™ Blu Bathworks 900 Zobacz większe

Pojedynczy blat umywalkowy z blu∙stone™ Blu Bathworks 900

KOD: 250sdSAC0900

ID: 164116

Rok produkcji2018
ProjektantMichael Gottschalk
ProducentBlu Bathworks

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Blu Bathworks 900

Pojedynczy blat umywalkowy z blu∙stone™

Opis

Minimalistyczny blat wykonany z ekologicznego materiału blu∙stone™, zaprojektowany tak, aby pasował do toaletki łazienkowej 35½" w połączeniu z umywalką nablatową.
Smukły blat ½" jest niezwykle trwały i wodoodporny. Elegancki wygląd, matowe wykończenie jest miękkie, prawie ciepłe w dotyku.
Aby uzupełnić zestaw, połącz z umywalkami Blu Bathworks z serii 900 naściennymi.

blu∙stone™ oferuje bardzo trwałą i wszechstronną armaturę do nowoczesnych łazienek, bez względu na wymagania przestrzenne lub budżetowe, z ciągle powiększającą się kolekcją luksusową, obejmującą:

DURABLE
Wykonany z kwarcytu i biożywicy, blu∙stone™ to wyjątkowo trwały materiał, który wygląda i w dotyku przypomina naturalny kamień. Jest formowany wtryskowo pod wysokim ciśnieniem, antybakteryjny i nieporowaty. Łatwe w utrzymaniu i naprawialne, blu∙stone™ są odporne na plamy i zarysowania. KOLORY + WYKOŃCZENIA
Wizualnie świecący i wysoce dotykowy, blu∙stone™ jest standardowo dostępny w białym matowym wykończeniu, co – w przeciwieństwie do alternatyw żelkotowych – jest sposobem, w jaki oprawy blu·stone™ wychodzą z formy. W przypadku wybranych wanien i zlewozmywaków matowa armatura jest następnie polerowana, aby uzyskać błyszczące wykończenie.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ
blu∙stone™ jest zrównoważony ze względu na niski proces produkcji energii - wymaga mniej czasu w piecu w niższych temperaturach niż jego ceramiczny odpowiednik. Ponadto, jako materiał nadający się do recyklingu, marnotrawstwo produkcyjne jest ograniczone - co jest dobrą wiadomością dla składowiska. Skład materiału blu∙stone™ zapewnia doskonałe utrzymywanie temperatury wody, zmniejszając w ten sposób zużycie wody. Jako bardzo trwały i nadający się do naprawy materiał, blu∙stone™ ogranicza do minimum koszty wymiany i związane z tym wydatki na energię.

ELASTYCZNOŚĆ PROJEKTOWANIA
Kolekcja blu∙stone™ spełnia pragnienie skoordynowania materiałów w całej łazience. W każdej kategorii dostępne są opcje spełniające wszelkie wymagania projektowe, takie jak wanny wolnostojące lub wnękowe, wanny przeznaczone do przestrzeni mieszkalnych, brodziki prysznicowe, zlewozmywaki na postumentach, umywalki na statkach, blaty toaletowe i wiele innych. blu∙stone™ to idealny materiał do tworzenia niestandardowych rozwiązań projektowych wspierających specyfikacje projektu.

Tagi

Blu Bathworks®, Michael Gottschalk, 900, Blaty umywalkowe, Meble łazienkowe, blaty umywalkowe, Blaty umywalkowe w stylu współczesnym, Blaty umywalkowe z materiałów kompozytowych, Blaty umywalkowe z kamienia akrylowego, Blaty umywalkowe Blu∙stone™, Blaty umywalkowe pojedyncze, Blaty umywalkowe Blu, Blaty umywalkowe, meble łazienkowe, blaty umywalkowe, blaty umywalkowe w stylu współczesnym, blaty umywalkowe blu•stone™

Napisz opinię

Pojedynczy blat umywalkowy z blu∙stone™ Blu Bathworks 900

Pojedynczy blat umywalkowy z blu∙stone™ Blu Bathworks 900

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek